ماندگاری THC در مو چقدر است؟

ماندگاری THC در مو چقدر است؟

THCکه چقدردرخون باقی می ماند؟  مصرف حشیش هر روز رایج تر می شود، اما علیرغم این واقعیت که فواید آن چندگانه است و به طور گسترده شناخته شده است، استفاده از آن همچنان به شدت مورد انگ است. یکی از بزرگترین نگرانی ها برای مصرف کنندگان این است که چقدر THC در خون باقی می ماند؟ 

THCکه چقدردرخون باقی می ماند؟ 
THCکه چقدردرخون باقی می ماند؟

عصبی بودن به خصوص زمانی که با احتمال  آزمایش مواد مخدر مواجه می شوید، چه برای کنترل ترافیک و چه به دلیل نیاز به درخواست برای موقعیت شغلی ، ایجاد می شود . ?

تست THC تست های دارویی چه چیزی را اندازه گیری می کنند؟

اگر قرار است آزمایش THC را انجام دهید، باید بدانید که آنها نه تنها حضور این کانابیدیول، بلکه محصولات جانبی آن را که به عنوان متابولیت ها شناخته می شوند، اندازه گیری می کنند و دقیقاً این موارد هستند که می توانند مصرف برخی از مواد روانگردان را نشان دهند.

THC به 80 متابولیت تجزیه می شود که برای متابولیزه شدن به کبد شما می روند، و اگرچه بیشتر آنها از طریق ادرار دفع می شوند، بقیه برای مدت طولانی حتی پس از از بین رفتن اثر حشیش در بدن باقی می مانند.

ماندگاری THC در خون چقدر است؟

THC در خون در مقابل دفعات مصرف

شاهدانه، مانند سایر مواد، تأثیر یکسانی روی همه افراد ندارد و مدت زمان ماندگاری THC در بدن شما به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها واقعاً می تواند تفاوت زیادی داشته باشد، دفعات مصرف است، زیرا یکسان نخواهد بود. برای کاربران پراکنده نسبت به کاربران مکرر.

THC در خون

اگرچه تعیین مدت زمان دقیق THC در هر فرد دشوار است ، اما می توان آن را زمان تخمینی در نظر گرفت که می تواند به عنوان مرجعی برای پیش بینی یا تصمیم گیری شما باشد. همه چیز به این بستگی دارد که چرا می‌خواهید آزمایش خون را قبول کنید یا برای چیزی که می‌توانید از دست بدهید ارزش قائل هستید.

مدت زمان ماندگاری THC در خون در مصرف کنندگان گاه به گاه چقدر است؟

در مصرف کنندگان جدید یا مصرف کنندگان گاه به گاه یا آخر هفته، وجود THC در خون در سه روز اول مشهود است ، پس از آن دوره ممکن است اثر THCA و THC و متابولیت ها از بین برود. اگرچه معمولاً در خون حدود 20 روز دوام می آورند.

در مصرف کنندگان مکرر THC چه مدت در خون باقی می ماند؟

برای مصرف کنندگان معمولی ، THC به طور معمول به مدت 10 روز در بدن باقی می ماند و حتی مواردی وجود دارد که می تواند 30 روز یا بیشتر باقی بماند، این واقعاً بستگی زیادی به ظرفیت متابولیسم هر فرد و دفعات مصرف دارد. پس از این مدت ، متابولیت های THC می توانند تا 6 ماه در خون باقی بمانند.

چگونه THC در بدن تشخیص داده می شود؟

کانابینوئیدهای موجود در ماری جوانا مانند THC به سرعت در خون نفوذ می کنند ، با مصرف آن تنها در چند دقیقه اثرات آن را احساس خواهید کرد، در کمتر از یک ساعت از طریق بافت ها پخش می شود و به کبد می رسد که باعث کاهش سطح THC در بدن می شود. خون، جریان خون، اما در بافت ها ثابت می ماند، آثاری وجود دارد که برای مدت طولانی باقی می مانند.

این ردیابی ها را می توان به راحتی با آزمایش های مختلف تشخیص داد، در واقع، آزمایش های متعددی وجود دارد:

 • آزمایش خون
 • ادرار
 • بزاق
 • نفس
 • مو
 • عرق کردن
 • ناخن ها

تست ماری جوانا

در ادامه، در مورد آزمایش‌های مختلفی که THC را در بدن ما تشخیص می‌دهند و مدت زمان ماندگاری THC در بدن بسته به نوع مصرف‌کننده شما صحبت خواهیم کرد. بنابراین، می‌توانید مصرف را قبل از تجزیه و تحلیل دارو، به روشی تا حدودی دقیق‌تر کنترل کنید، اگرچه به یاد داشته باشید، هر فرد متفاوت است. این داده ها نشان دهنده هستند.

ماندگاری ماری جوانا در ادرار چقدر است؟

این آزمایش بر اساس تشخیص متابولیت THC-COOH است که از سنتز تتراهیدروکانابینول یا THC، ماده روان‌گردان ماری جوانا، در کبد حاصل می‌شود. آزمایش‌های ادرار مورد علاقه شرکت‌ها برای اهداف کاری است.

با توجه به دفعات مصرف کننده، دوره هایی که در آن آثار THC در ادرار باقی می ماند و قابل تشخیص است عبارتند از:

 1. مصرف کننده مبتدی –  تقریباً 6 روز .
 2. مصرف کننده معمولی – 7 روز (4 بار در هفته).
 3. مصرف کننده ثابت – 15 روز (روزانه).
 4. کاربر مزمن – 30 روز یا بیشتر  (2 بار یا بیشتر در روز).

THC در خون

THC چه مدت در بزاق باقی می ماند؟

بسیار متداول است مخصوصاً در کنترل تردد، می توان گفت تکراری ترین تست در کل کشور است، دلیل آن چیزی جز سادگی کاربرد آن نیست، عیب بزرگ آن این است که اگر رانندگی می کنید و این کار را انجام می دهند. تست، حتی اگر شما در 30 روز مصرف نکرده باشید ، در مورد مصرف کنندگان مکرر می تواند مثبت باشد.

 

THC در خون

متابولیت ها می توانند تا 90 روز در مو باقی بمانند و حتی محصولات شیمیایی مانند رنگ وجود آثار را از بین نمی برند . برای انجام این آزمایش باید 100 واحد مو مصرف کرد که به همین دلیل کمی دست و پا گیر است و به همین دلیل است که آنچنان فراگیر نشده است.

 

THC در خون

ماندگاری THC در خون چقدر است؟

این دستگاه دارای بالاترین دقت است، مخصوصاً زمانی که نتایج کوتاه مدت مورد نیاز است. مقامات به خصوص در موارد تصادفات رانندگی از آن استفاده می کنند تا بفهمند آیا راننده در زمان وقوع حادثه تحت تأثیر THC است یا خیر. . ما قبلاً به مدت THC در خون اشاره کردیم.

 

THC در خون

سطوح THC که آزمایش ها تشخیص می دهند چیست؟

اکثر شرکت ها در مورد آزمایش ادرار با سطوح THC 50 نانوگرم در میلی متر کار می کنند ، اگر مقدار شما بالاتر از این رقم باشد مثبت می شود، در مورد آزمایش بزاق مقدار حد مجاز بین 5 تا 10 است.

 

THC در خون

سختی این ارقام به طور قابل توجهی با مقادیر مجاز آژانس جهانی ضد دوپینگ در مورد ورزشکارانی که نقطه برش آنها 150 نانوگرم در میلی لیتر است، در تضاد است.

 

عوامل تاثیرگذار THC چقدر در بدن باقی می ماند؟

همانطور که قبلاً توضیح دادیم، دوره ای که در آن THC در بدن هر فرد باقی می ماند می تواند متفاوت باشد و عوامل اصلی تأثیرگذار عبارتند از:

 1. منشا حشیش مصرفی.  هر سویه غلظت متفاوتی دارد، برخی می توانند از 20% تجاوز کنند در حالی که در برخی دیگر این درصد بسیار کم است، بدیهی است که این روی سطوحی که بدن شما جذب می کند تأثیر می گذارد. واضح است که اگر کنف مصرف کنید مشکلی نخواهید داشت، به حشیش نور یا کنف چیست نگاهی بیندازید .
 2. میزان مصرف.  هرچه بیشتر باشد، غلظت THC و مدت زمان آن در بدن شما بیشتر می شود.
 3. دفعات مصرف.  در مصرف کنندگان مکرر، مدت زمان اثر THC در بدن طولانی تر است.
 4. شکل مصرف.  روش‌هایی برای مصرف THC وجود دارد که باعث از بین رفتن غلظت آن می‌شود، مثلاً زمانی که در غذا وارد می‌شود یا از طریق دم کرده مصرف می‌شود، برخلاف زمانی که دودی می‌شود، در این مورد جذب THC بسیار بیشتر است.

 

THC در خون

THC را از بدن خارج کنید

ما نکاتی را به شما ارائه خواهیم داد که می تواند به شما در از بین بردن thc از بدنتان کمک کند ، اگرچه پیش بینی اینکه آیا آنها به طور کامل آن را از بین خواهند برد یا خیر دشوار است زیرا همانطور که توضیح دادیم این به عوامل زیادی بستگی دارد، حقیقت این است که آنها به طور بالقوه به کاهش آن ک