پرورش کانابیس بخش اول

پرورش کانابیس بخش اول ، دقیقاً توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید با استفاده از Advanced Nutrients، تنها سیستم کامل رشد حشیش از کودها و مواد افزودنی که تمام مراحل رشد گیاهان شما را از بذر تا پیری بهینه می‌کند، بیشترین بهره را از محصولات خود ببرید. کمک می کند تا محصولات خود را به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود برسانید.

این به معنای رشد جوانه‌های بزرگ‌تر، خوشمزه‌تر و قوی‌تر است که بیشترین دلار را در بازار به دست می‌آورند…

و به شما کمک می کند تا به عنوان یک پرورش دهنده ماهر شهرت پیدا کنید…

بدون اینکه مجبور باشید سالها برای رسیدن به آنجا هزینه کنید.

حالا برای ساده کردن غذا دادن، از….

نمودار خوراک دستور غذای اصلی pH Perfect® Connoisseur® …

پیروی از این دستور العمل ساده تضمین می کند که تغذیه حشیش خود را بهینه می کنید تا بتوانید بیشترین محصول را از بهترین گل های ممکن رشد دهید.

اکنون، همانطور که در دستور غذا می بینید ، چهار مرحله از چرخه زندگی گیاهان شما وجود دارد – رویشی، زود شکوفه، اواسط شکوفه و اواخر شکوفه.

در خارج از منزل، بسته به نوع فشار، کل چرخه زندگی شاهدانه می تواند تا 32 هفته طول بکشد.

اما در داخل خانه، با استفاده از بهترین مواد مغذی برای مرحله رویشی شاهدانه، می توانید کل این چرخه را به 8 تا 12 هفته فشرده کنید، که به این معنی است که می توانید بارها در سال برداشت کنید.

آنچه که معمولاً برای حداکثر بازده سالانه بهترین کار را دارد – اگرچه این ممکن است به دلیل فشار و ترجیح پرورش دهنده متفاوت باشد – 12 هفته است که هفته آخر آن فلاش شما است.

پرورش کانابیس بخش اول در این سری مقالات، 12 هفته را به 4 هفته برای رویشی، 2 هفته برای اوایل شکوفایی، 3 هفته برای اواسط شکوفه و 3 هفته برای گلدهی دیررس تقسیم می کنیم.

مرحله پرورش کانابیس بخش اول

این جایی است که گیاهان شما شروع به کار می کنند.

پرورش کانابیس بخش اول مرحله رویشی حشیش – همچنین به عنوان چرخه رشد شناخته می شود – یک چرخه 4 هفته ای است که در آن رشد برگ ، رشد ساقه و اندازه فیزیکی گیاهان خود را به حداکثر می رسانید، که همگی برای بازدهی زیاد در پایین خط بسیار مهم هستند.

در خارج از منزل، این چرخه معمولاً در بهار، زمانی که ساعات نور طولانی تر است، رخ می دهد.

بنابراین هنگامی که در داخل خانه رشد می کنید، چرخه نور رویشی شاهدانه شما شبیه بهار است. این بدان معناست که شما 18 تا 24 ساعت نور در روز و حداکثر 6 ساعت استراحت خواهید داشت.

معمولا، شما با یک کلون – یا برش شروع می کنید. کلون ها عمدتاً از گیاهان ماده گرفته می شوند، زیرا آنها گل تولید می کنند (با نام مستعار جوانه).

از طرف دیگر نرها گرده تولید می کنند…

که به طور طبیعی ماده ها را از تولید گل به تولید بذر تبدیل می کند.

بنابراین شما همیشه می خواهید از یک ماده در هنگام رشد جوانه ها استفاده کنید.

اکنون، برای استفاده حداکثری از چرخه رشد حشیش، بسیار ضروری است که با…

کانابیس چیست …

پرورش کانابیس بخش اول زیرا کشت حشیش با کیفیت همه با یک سویه با کیفیت شروع می شود.

ببینید، هر سویه یک سقف ژنتیکی دارد. به بیان ساده، محدودیتی برای میزان محصول و میزان کانابینوئید و ترپن موجود در گیاهان شما وجود دارد.

و بزرگترین عامل در مورد رسیدن به این سقف – یا رسیدن به پتانسیل ژنتیکی واقعی حشیش – بهینه‌سازی چیزی است که گیاهان خود را در طول هر مرحله از رشد آنها تغذیه می‌کنید.

حال، اگر از سویه‌ای استفاده می‌کنید که سقف ژنتیکی آن 10٪ THC است، هر کاری که انجام می‌دهید، هرگز 35٪ THC از آن دریافت نخواهید کرد.

پرورش کانابیس بخش اول بنابراین مطمئناً می خواهید چرخه رشد حشیش خود را با قلمه های گونه ای با سقف ژنتیکی بالا آغاز کنید.

پرورش کانابیس با این حال، اگر سویه‌ای با سقف ژنتیکی 37 درصد THC دارید، هرگز نمی‌توانید به آن نزدیک شوید، مگر اینکه استراتژی تغذیه‌ای خود را برای کمک به رساندن گیاهان به آن سقف بهینه کنید.

و همانطور که علم ثابت می کند، دستیابی به پتانسیل ژنتیکی واقعی سویه شما مستلزم برآوردن نیازهای تغذیه ای مرحله خاصی از شاهدانه شما است.

این ضربه زدن به تغییر نامیده می شود و چیزی است که تا به امروز، هیچ خط دیگری از مواد مغذی انجام نمی دهد.

اکنون، در مرحله نباتی شاهدانه، می‌خواهید روی رشد کلون‌های ماده باکیفیت خود به گیاهانی تمرکز کنید که به اندازه‌ای بزرگ و سالم هستند که می‌توانید ظرف چهار هفته آنها را تهیه کنید.

و برای انجام این کار، می‌خواهید با Advanced Nutrients pH Perfect® Connoisseur® Grow A+B شروع کنید ، یک ماده مغذی پایه ممتاز که تمام عناصر ماکرو، ثانویه و ریز مغذی‌های مورد نیاز گیاهان شما را فراهم می‌کند.

علاوه بر این، فناوری اختصاصی pH Perfect® در این پایه، شما را از بررسی و تنظیم مداوم PH خود رها می‌کند – زیرا pH Perfect ® کار را برای شما انجام می‌دهد.

حالا تو هم می دوی…

Voodoo Juice ®, Tarantula®, and Piranha ®

یا می‌توانید از وودو جویس پلاس جدید 3 در 1 استفاده کنید که شامل هر سه مورد از این محصولات در یک تبلت مقرون‌به‌صرفه، آسان برای استفاده و حل شدن سریع است.

ببینید، آب وودو ® و رتیل® هر دو طیفی از باکتری های مفید هستند و پیرانا ® طیفی از قارچ های مفید است.

پرورش کانابیس این میکروب ها تعدادی از عملکردهای حیاتی را برای شما انجام می دهند، از جمله استعمار ناحیه ریشه و کمک به رساندن آب و مواد مغذی به گیاهان از طریق ریشه.

و برخی از این باکتری ها و قارچ ها نیز خاصیت محافظتی دارند.

شروع این کار زمانی که گیاهان شما جوان هستند به رشد رویشی آنها کمک می کند و کلنی های میکروب های مفید شما را قادر می سازد تا تکثیر شوند و با بلوغ گیاهان شما و حرکت به فازهای آینده خود رشد کنند.

پرورش کانابیس و این مهم است، زیرا بیش از 200 مطالعه ثابت کرده اند که بین جرم ریشه و اندازه عملکرد همبستگی مستقیم وجود دارد . بنابراین شما کاملاً می خواهید رشد سالم ریشه حشیش را تقویت کنید.

ریشه های بزرگتر برابر با میوه های بزرگتر است – این را به خاطر داشته باشید.

اکنون، مورد بعدی که قرار است در چرخه رشد حشیش خود استفاده کنید این است…

Rhino Skin

که منبع با کیفیتی از سیلیس را فراهم می کند – کلید ساخت گیاهان قوی تر و انعطاف پذیرتر.

این امری حیاتی است، زیرا هرچه گیاهان شما انرژی کمتری را صرف نگه داشتن خود یا مبارزه با عوامل استرس‌زای مختلف کنند، می‌توانند بزرگ‌تر شوند…

و وزن جوانه های بیشتری را می توانند در مراحل گلدهی بعدی تحمل کنند.

در آخر معرفی میکنید…

سه افزودنی نهایی برای چرخه رشد کانابیس

اینها عبارتند از B- 52®، Sensizym ، و Bud Candy® …

سه تا از محبوب ترین محصولات Advanced Nutrients برای شروع کشت شاهدانه روی پای راست.

ببینید، B-52 حاوی مواد بسیار مفیدی مانند…

  • کلپ برای کشش و افزایش قد
  • اسید هیومیک برای کمک به جذب مواد مغذی و گسترش ناحیه ریشه و…
  • مجموعه ای از ویتامین B که استرس های غیر زنده را تسکین می دهد و با آن مبارزه می کند.

در همین حال، Sensizym دارای ترکیبی از آنزیم‌ها است که تعدادی عملکرد مهم از جمله پردازش مواد ریشه مرده را به یک منبع غذایی گیاهی قابل استفاده انجام می‌دهند .

این آنزیم‌ها همچنین ناحیه ریشه شاهدانه شما را سالم نگه می‌دارند، که در دسترس بودن و جذب مواد مغذی را افزایش می‌دهد تا گیاهان شما بتوانند مانند قهرمانان برای شما عمل کنند.

در نهایت، باد کندی را به چرخه رشد شاهدانه اضافه خواهید کرد، که حاوی پنج کربوهیدرات مفید است که منبع انرژی برای گیاهان و همچنین منبع غذایی است.

پرورش کانابیس بخش اول