پرورش کانابیس بخش دوم

پرورش کانابیس بخش دوم

پرورش کانابیس بخش دوم به مقاله دو در مجموعه چهار قسمتی Advanced Nutrients Cannabis Life Cycle خوش آمدید. امروز مرحله اولیه گل‌دهی شاهدانه را که دو هفته اول شکوفه‌دهی را در بر می‌گیرد، پوشش می‌دهیم.

احتمالاً تا به حال اولین مقاله در مورد چرخه رویشی را خوانده اید و آماده شروع رشد چند جوانه هستید.

برای اطمینان از اینکه بیشترین بهره را از مرحله اولیه شکوفه می‌برید، می‌خواهید گیاهان خود را با مواد مغذی پیشرفته تغذیه کنید، تنها سیستم کامل رشد حشیش از کودها و مواد افزودنی که تمام مراحل رشد گیاهان شما را از بذر تا پیری بهینه می‌کند و به آن کمک می‌کند. محصولات خود را به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود برسانید.

با این حال، همانطور که در نمودار فید دستور العمل اصلی pH Perfect® Connoisseur® مشاهده می کنید ، شما می خواهید….

محصولات را برای گیاهان گلدار شاهدانه خود تغییر دهید

پرورش کانابیس بخش دوم می بینید، گیاهان شما در مرحله اولیه شکوفه نیازهای بسیار متفاوتی نسبت به چرخه رویشی دارند. و برای کمک به رساندن حشیش به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود ، باید “Shit the Shift” را انجام دهید و نیازهای تغذیه ای فاز خاص محصول خود را برآورده کنید.

و با ضربه زدن به Shift، می‌توانید از هر مرحله از طول عمر محصول خود بیشترین بهره را ببرید و به شما امکان می‌دهد تا به بیشترین بازدهی از با ارزش‌ترین جوانه‌های ممکن دست یابید و بیشترین بازدهی را در سرمایه‌گذاری خود داشته باشید.

اما قبل از رسیدن به بهترین مواد مغذی برای استفاده در اوایل شکوفه، اجازه دهید به طور خلاصه به …

پرورش کانابیس بخش دوم

هنگامی که شاهدانه خود را به چرخه گلدهی تبدیل کردید، نور خود را به 12 ساعت روشن و 12 ساعت خاموش می کنید. در اینجا، کاری که شما انجام می دهید تقلید از آب و هوای اواخر تابستان و اوایل پاییز است تا چرخه تولیدمثلی گیاهان شما را تحریک کند.

به بیان ساده، شما به گیاهان خود می گویید اندام های تولید مثلی را تولید کنند و تولید مثل کنند. و گیاهان ماده شما با تولید گل پاسخ می دهند .

در حال حاضر، بسیاری از فرآیندها در گیاهان شما در این زمان اتفاق می افتد.

و برای حمایت از این فرآیندها، گیاهان شما…

نیازهای غذایی بسیار خاص پرورش کانابیس بخش دوم

ببینید، زمانی که از رویشی به شکوفه زودرس تغییر می‌کنید، یک دوره زمانی محدود وجود دارد – که به عنوان مرحله کشش گل‌دهی شناخته می‌شود – زمانی که گیاهان شما قبل از اینکه کاملاً متوقف شوند و تمرکز خود را به تولید مثل تغییر دهند، رشد سریع عمودی دارند.

گیاهان شاهدانه می توانند تا 150 درصد اندازه فعلی خود را در 4 هفته اول گلدهی افزایش دهند. به این معنی که یک

استفاده از این رشد اضافی منجر به…

بازده بزرگتر پایین خط

پرورش کانابیس بخش دوم اکنون، نگاهی گذرا به نمودر خوراک برای مرحله اولیه گل دهی شاهدانه بیندازید.

خواهید دید که در اینجا مقدار زیادی مواد مغذی مصرف خواهید کرد…

و هر یک از آنها هدف خاصی را در رشد گیاهان شما در هنگام تبدیل به گلدهی انجام می دهد. اگر می خواهید به شاهدانه خود کمک کنید تا به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود برسد، استفاده از این مواد مغذی با هم بسیار مهم است.

اکنون، یک تغییر بزرگ که در حال ایجاد آن هستید، تغییر از pH Perfect® Connoisseur® GROW A+B به pH Perfect® Connoisseur® BLOOM A +B است که تمام مواد مغذی، ثانویه و ریز مغذی مورد نیاز محصولات شما را فراهم می کند. در تمام سه مرحله شکوفایی

فراتر از Connoisseur ، شما همچنین به اجرای دوستان خوب ما Voodoo Juice® ، Tarantula® و Piranha® در طول دو هفته اول شکوفه دادن ادامه خواهید داد تا به عملکردهای حیاتی مانند انتقال آب و مواد مغذی از ناحیه ریشه کمک کنید. (شما همچنین می توانید تبلت 3 در 1 ما را با حل شدن سریع Voodoo Juice Plus اجرا کنید.)

به یاد داشته باشید، بین جرم ریشه و اندازه عملکرد همبستگی مستقیم وجود دارد .

همچنین می‌خواهید از Rhino Skin® استفاده کنید، که سیلیس را برای کمک به تقویت دیواره‌های سلولی ساقه‌ها و شاخه‌های گیاه شما به ارمغان می‌آورد و به آنها اجازه می‌دهد تا وزن جوانه‌های بیشتری را بدون شکستگی ببندند. در مرحله دوم گلدهی، خواهید دید که چرا تقویت ساقه ها و ساقه های خود در چند هفته اول گلدهی ضروری است.

مواد مغذی اضافی برای گلدهی اولیه شاهدانه

پرورش کانابیس بخش دوم اکنون، چند بازیکن کلیدی وجود دارد که می‌خواهید در اوایل شکوفه‌دهی معرفی کنید تا پربارترین گلدهی ممکن را آغاز کنید.

اول از همه، شما می‌خواهید Bud Factor X را در اینجا اضافه کنید ، که حاوی مواد فعال زیستی است که حداکثر تولید ترپنوئیدها، کانابینوئیدها، رزین‌ها و اسانس‌ها را ایجاد می‌کند، که همگی منجر به کیفیت بالاتر و جوانه‌های ارزشمندتر می‌شوند.

همچنین می‌خواهید Bud Ignitor® را معرفی کنید، فوق‌ستاره مرحله اولیه شکوفه‌دهی که به شما اجازه می‌دهد رشد جوانه‌ها را درست از دروازه شروع کنید.

ببینید، معمولاً گیاهان کمی زمان می‌برند تا از چرخه رویشی به چرخه گل‌دهی حرکت کنند.

Bud Ignitor با تحریک گیاهان شما به پرورش گل ها این فرآیند را سرعت می بخشد. این مهم است زیرا گلدهی یک دوره زمانی محدود است و شما می خواهید بیشترین رشد ممکن را داشته باشید.

تو هم می دوی…

شاه تقویت کننده های بلوم پرورش کانابیس بخش دوم

Big Bud ® نامیده می شود و افزودنی شماره 1 ما در بیش از 110 کشور است. هنگامی که آن را در اوایل گلدهی به کار انداختید، دلیل آن را خواهید فهمید.

Big Bud طیف کاملی از اسیدهای آمینه را فراهم می کند تا به شما گل های بزرگتر، سنگین تر و متراکم تر با کانابینوئیدها و ترپنوئیدهای بیشتر بدهد و به طور قابل توجهی عملکرد و ارزش بازار محصول شما را افزایش دهد.

و پس از آن دوست ما Sensizym از چرخه رویشی است که دوباره در اینجا ظاهر می شود، جایی که همچنان منطقه ریشه شما را سالم نگه می دارد و مواد مغذی را در دسترس گیاهان شما قرار می دهد.

سپس، مؤلفه نهایی ما در مرحله اولیه شکوفه، Bud Candy® است که پنج منبع کلیدی کربوهیدرات را فراهم می کند، به عنوان منبع غذایی برای میکروب های شما عمل می کند و تغذیه حیاتی مورد نیاز برای محصول های عظیم و معطر را فراهم می کند .

همانطور که در مورد آن صحبت کردیم از این دستور استفاده کنید، و شما تضمین می کنید که…

 

پرورش کانابیس بخش دوم