پرورش کانابیس بخش سوم

پرورش کانابیس بخش سوم

پرورش کانابیس بخش سوم به مقاله سه از سری چرخه زندگی کانابیس مواد مغذی پیشرفته خوش آمدید. امروز می خواهیم شما را از مرحله اواسط گلدهی عبور دهیم، یعنی زمانی که همه چیز واقعاً هیجان انگیز می شود.

در حال حاضر، اواسط شکوفه معمولاً از هفته های سوم تا پنجم از چرخه کلی شکوفایی شما طول می کشد، که در کل شامل سه هفته است. با این حال، سویه‌های مختلف به زمان‌های اجرا در اواسط گلدهی متفاوتی نیاز دارند. بنابراین می توانید بسته به ژنتیک و ترجیح شخصی خود این مرحله را تمدید یا منقبض کنید.

در این مرحله در چرخه شکوفایی شاهدانه…

گیاهان شما آماده اند تا با وزن جدی گل بسته بندی کنند پرورش کانابیس بخش سوم

و اواسط شکوفه زمانی است که شما بهترین فرصت را برای رشد جوانه های بزرگ دارید.

به یاد داشته باشید، گیاهان شما هنوز در چرخه تولید مثل خود هستند…

و گل ها (یا جوانه ها) همان چیزی است که گیاهان ماده شما معمولاً برای ایجاد نسل بعدی شاهدانه استفاده می کنند.

پس قابل درک است که آنها نیاز بیولوژیکی به تولید هر چه بیشتر گل دارند… و شما به رفع این نیاز کمک خواهید کرد.

اکنون، برای اینکه بیشترین بهره را از این مرحله ببرید، باید دستور العمل اصلی pH Perfect® Connoisseur® را دنبال کنید .

و شما می خواهید گیاهان خود را با مواد مغذی پیشرفته تغذیه کنید – تنها سیستم کامل رشد حشیش از کودها و مواد افزودنی که تمام مراحل رشد گیاهان شما را از بذر تا پیری بهینه می کند و به محصولات شما کمک می کند تا به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود برسند.

حالا بیایید نگاهی به…

بهترین مواد مغذی برای استفاده در طول چرخه شکوفه

پرورش کانابیس بخش سوم

پرورش کانابیس بخش سومدرست همانطور که در اوایل شکوفه دادن انجام دادید، به تغذیه گیاهان خود با pH Perfect® Connoisseur® Bloom A+B ادامه می دهید – تمام بلوک های ساختمانی اساسی مورد نیاز گیاهان گلدار شما را فراهم می کند.

شما همچنین به اجرای Bud Factor X® ادامه خواهید داد تا حداکثر تولید ترپنوئیدها، کانابینوئیدها، رزین ها و اسانس ها را جلب کنید.

و شما به اجرای Rhino Skin ® ادامه می دهید و سیلیس را برای محصول خود فراهم می کنید تا بتوانید گیاهان قوی بسازید که می توانند وزن جوانه هایی را که می خواهید بسته بندی کنید را تحمل کنید . علاوه بر این، افزودن سیلیس به جای تلاش برای حفظ خود، گیاهان شما را قادر می‌سازد تا از انرژی خود استفاده کنند و به جوانه‌های بزرگ‌تر دامن بزنند.

اکنون، این سه افزودنی کود اول دارای برخی از بهترین مواد مغذی برای گلدهی شاهدانه هستند.

اما برای افزایش تولید کانابینوئید، ترپن ها و وزن جوانه، شما همچنین می خواهید…

دو پایه گیاهی را دوباره معرفی کنید و به اجرای این دو تقویت کننده شکوفه شاهدانه ادامه دهید

پرورش کانابیس بخش سوم در مرحله اواسط گلدهی، B-52 ® را که آخرین بار در مرحله رویشی استفاده کردید، بازگردانید.

B-52 با کلپ ، کمپلکس ویتامین B و اسید هیومیک، از ناحیه در حال گسترش ریشه شما برای اطمینان از جذب بهینه مواد مغذی حمایت می کند و از محصول شما در برابر تنش های غیرزیستی محافظت می کند تا بتوانند عملکرد اوج خود را در اواسط شکوفه حفظ کنند.

پرورش کانابیس بخش سوم در مرحله بعد، Nirvana ® را معرفی می کنید که با نام BigMike’s Tasty Terps نیز شناخته می شود. این تقویت کننده عملکرد منحصر به فرد حاوی پروتئین آب پنیر از پیش هضم شده، گوانو خفاش، یک سورفکتانت و سایر مواد طبیعی است تا طعم، عطر، اندازه جوانه و کیفیت کلی را به حداکثر برساند .

و البته، شما به اجرای Big Bud® ، شماره 1 تقویت کننده شکوفه حشیش در جهان ادامه خواهید داد . با نسبت PK بهینه و طیف کاملی از اسیدهای آمینه، Big Bud در کل چرخه شکوفه‌دهی شاهدانه ضروری است. این تمایل به افزایش اندازه و رشد گل در هر مرحله دارد و معمولاً منجر به افزایش قابل توجهی در عملکرد می شود.

 

پرورش کانابیس بخش سوم شما همچنین می‌خواهید Sensizym را اجرا کنید ، آن ترکیب فوق‌العاده آنزیم‌های کلیدی که مواد ریشه مرده را پردازش می‌کند، ناحیه ریشه شما را سالم نگه می‌دارد و به گیاهان شما کمک می‌کند تا مواد مغذی را بهتر جذب کنند.

پرورش کانابیس بخش سوم
پرورش کانابیس بخش سوم