پرورش کانابیس بخش چهارم

پرورش کانابیس بخش چهارم

پرورش کانابیس بخش چهارم به و آخرین مقاله از سری چرخه زندگی کانابیس مواد مغذی پیشرفته خوش آمدید.

شما سه پست اول را خواندید، و با گیاهان کاملاً رشد یافته خود، زمان آن رسیده است که تغییر نهایی خود را به تولید جوانه خالص و بدون حواس پرتی بزنید.

در این مقاله، ما شاهدانه شما را در اواخر گل، که معمولاً هفته های شش تا هشتم چرخه شکوفه شما است (که هفته آخر هفته فلاش شما است) پوشش می دهیم.

پرورش کانابیس بخش چهارم این دوره زمانی است که می خواهید تولید ترپن و کانابینوئید را افزایش دهید و قدرت، طعم و وزن جدی به گل های خود اضافه کنید.

شما با مواد مغذی پیشرفته تغذیه خواهید کرد، تنها سیستم کامل رشد حشیش از کودها و مواد افزودنی که تمام مراحل رشد گیاهان شما را از بذر تا پیری بهینه می کند و به محصولات شما کمک می کند تا به پتانسیل ژنتیکی واقعی خود برسند.

اکنون، هنگامی که به نمودار خوراک دستور غذای اصلی pH Perfect® Connoisseur® نگاه می‌کنید، می‌بینید که اواسط شکوفایی و گلدهی دیررس شباهت‌های زیادی دارند.

با این حال، زمانی که به پایان گل‌دهی شاهدانه نزدیک می‌شوید، تفاوت‌های کلیدی وجود دارد .

پرورش کانابیس بخش چهارم در طول گلدهی دیررس، ماهیت فیزیکی گیاهان شما هنوز کمی تغییر می کند. این مرحله رسیدن است ، به این معنی که شما می توانید سطوح بالایی از رشد کانابینوئید و ترپن را انتظار داشته باشید . تریکوم ها، موها و رزین ها را خواهید دید. زمانی است که رایحه قوی تر می شود.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما این…

ترکیب مواد مغذی ایده آل برای شاهدانه در اواخر گل

در هفته‌های ششم و هفتم، شما به مواد مغذی پایه pH Perfect® Connoisseur® Bloom A+  ادامه می‌دهید و بلوک‌های ساختمانی اساسی را برای گیاهان خود فراهم می‌کنید که برای رشد به آن نیاز دارند.

شما همچنین به اجرای Bud Factor X ادامه خواهید داد، بنابراین مواد زیست فعال آن می توانند به افزایش تولید ترپنوئیدها و کانابینوئیدها ادامه دهند که منجر به کیفیت بالاتر، جوانه ها و عصاره های ارزشمندتر شود.

شما همچنان Rhino Skin® را اجرا می کنید، بنابراین سیلیس آن می تواند گیاهان شما را قوی نگه دارد و به جای نگه داشتن خود، روی تولید کانابینوئیدها و ترپن ها متمرکز شود، و همچنین B- 5 ، که کلپ، اسید هیومیک و مجموعه ویتامین B آن را تقویت می کند. به بهبود برداشت آینده خود کمک کنید.

پرورش کانابیس بخش چهارم و شما Nirvana ® یا همانطور که به آن BigMike’s Tasty Terps نیز گفته می شود را حفظ خواهید کرد. این تقویت‌کننده عملکرد منحصربه‌فرد حاوی پروتئین آب پنیر از پیش هضم شده، کیسه گوانو، یک سورفکتانت و سایر مواد طبیعی است تا طعم، عطر، اندازه جوانه و کیفیت را به حداکثر برساند.

اما یک تغییر بزرگ وجود داردپرورش کانابیس بخش چهارم

در 2 هفته آخر گلدهی حشیش – درست قبل از هفته فلاش – شما از Big Bud… و ONTO Overdrive® خارج می شوید .

اکنون، Overdrive یک محصول فوق العاده منحصر به فرد است. این تقویت کننده قوی در اواخر فصل، شاهدانه را در اواخر گلدهی توربوشارژ می کند.

و این یک مزیت بزرگ برای پرورش دهندگانی است که سعی می کنند حجم جوانه را به حداکثر برسانند، زیرا این زمانی است که حشیش با تکمیل چرخه زندگی خود به سمت پایین تغییر می کند.

در اینجا نحوه کار…

Overdrives پیری گیاهان شما را کند می کند و جان تازه ای در آنها می دمد، آنها را احیا می کند و درجه قابل اندازه گیری وزن گل در اواخر مرحله را اضافه می کند .

پرورش دهندگانی که از Overdrive استفاده نمی کنند به دیدن فلات در حشیش دیرگل عادت کرده اند.

با این حال، از Overdrive استفاده کنید، و شما از هر مفهومی در مورد فلات عبور خواهید کرد و وزن جوانه‌ای جدی را به همراه خواهید داشت

که منجر به تولید زیاد جوانه های شیرین تر ، چسبنده تر و پرتر با افزایش سطوح کانابینوئید و ترپنوئید می شود.

پرورش کانابیس بخش چهارم اکنون، شما همچنین می‌خواهید با Sensizym ، که آنزیم‌های آن ناحیه ریشه شما را سالم نگه می‌دارد، و Bud Candy® ، که کربوهیدرات‌های مفید آن سوخت حشیش و دوستان میکروبی شما را تامین می‌کند، ادامه دهید.

البته برخی از پرورش دهندگان در آنجا متوقف خواهند شد. آن‌ها آن تریکوم‌های سفید شیری و کهربایی زیبا را درست در جایی که می‌خواهند می‌بینند و محصول خود را برداشت می‌کنند.

با این حال… اگر می‌خواهید ارزش جوانه‌هایتان را به حداکثر برسانید ، می‌خواهید یک «فلاش» برای حذف نمک‌ها و مواد معدنی از گل‌هایتان انجام دهید که می‌تواند طعم حشیش را تند و ضعیف کند.

نحوه شستشوی شاهدانه پرورش کانابیس بخش چهارم

در اینجا کاری است که می خواهید برای انجام فلاش خود انجام دهید…

در پایان هفته هفتم خود در مرحله شکوفایی، تمام کارهایی را که می دویدید متوقف کنید.

با این حال، به جای آب جاری، که دور از ایده آل است…

شما فقط یک چیز را اجرا خواهید کرد – پایان بدون عیب ® .

این شلاتور منحصر به فرد به گیاهان شما کمک می کند تا حد ممکن نمک ها و مواد معدنی باقی مانده را پاکسازی کنند و به شما محصولی تمیزتر و نرم تری می دهد .

به طور معمول، زمانی که پرورش دهندگان فلاش مناسب را انجام نمی دهند، در نهایت با طعم های تند و خاکستر سیاه مواجه می شوند. اما با اتمام بدون عیب، شاهدانه شما صاف می شود، طعم ها غنی می شود و خاکستر شما سفید خالص می شود – و جوانه های شما در بازار تقاضای بیشتری خواهند داشت.

پس از شستشوی نهایی شاهدانه، شما آماده برداشت هستید!

پرورش کانابیس بخش چهارم
پرورش کانابیس بخش چهارم