SENSI TERRA

Sensi Terra 

Sensi Terra مفتخر است معرفی سیستم جدید مواد مغذی پایه Sensi Terra™ را اعلام کند که به طور خاص برای پرورش دهندگان اروپایی طراحی شده است. Sensi Terra برای کار با خاک های پیش کوددهی شده و مخلوط های بدون خاک طراحی شده است و نتایجی را که با قیمت رقابتی به دنبال آن هستید ارائه می دهد.

در اینجا برخی از چیزهایی که Sensi Terra را از سایر سیستم های مواد مغذی پایه در بازار متمایز می کند، آورده شده است:

  • نرخ کلات و ریز مغذی بالا: Sensi Terra طیف گسترده ای از مواد مغذی را در اختیار گیاهان شما قرار می دهد که به راحتی در دسترس هستند و برای رشد در مراحل رویشی و گلدهی مورد نیاز هستند.
  • pH تثب شده: Sensi Terra به حفظ سطح pH پایدار در محیط کشت شما کمک می کند که برای جذب مواد مغذی بهینه ضروری است.
  • شوری کاهش یافته: Sensi Terra مواد مغذی مورد نیاز گیاهان شما را با ضایعات کمتر و با EC پایین تر از سایر سیستم های مواد مغذی پایه تامین می کند.

هنگامی که از Sensi Terra استفاده می کنید، از مزایای زیر نیز بهره مند خواهید شد:

  • بازده بالاتر: Sensi Terra به گیاهان شما کمک می کند تا برداشت های بزرگتر و فراوان تری تولید کنند.
  • قدرت افزایش یافته: Sensi Terra به گیاهان شما کمک می کند تا گل های قدرتمندتر با سطوح بالاتر کانابینوئیدها و ترپن تولید کنند.
  • طعم بهبود یافته: Sensi Terra به گیاهان شما کمک می کند تا گل هایی با طعم غنی تر و پیچیده تر تولید کنند.

تغییر: Sensi Terra

برای ضربه زدن به تغییر برای رشد بهینه گیاه طراحی شده است. “تغییر” تفاوت در نیازهای مواد مغذی بین مراحل رویشی و گلدهی است. با تغییر به Sensi Terra Part 2 در هفته دوم گلدهی، شما نیتروژن کاهش یافته و نسبت فسفر به پتاسیم مطلوب را که برای به حداکثر رساندن تولید گل های غنی از ترکیبات مورد نیاز است، در اختیار گیاهان خود قرار می دهید

SENSI TERRA